Kurumsal SEO 

SEO (Search Engine Optimizasyon), bir diğer ifadeyle  Arama Motoru Optimizasyonu, internetin iş dünyasının en etkili pazarı haline gelmesiyle önem kazanan ve şuan firmalar için vazgeçilmez hale gelen önceliklerden biridir. SEO her zaman duyduğumuz ancak maalesef tam olarak ne olduğu bilinemeyen ve öneminin doğru kavranamadığı konulardan biridir. Çoğu zaman firmalar web sitelerini oluşturduktan sonra, ek bir çalışma yapmayı külfet olarak görürler ve “zaten bir web sitesi yaptım, buradan da ulaşılabilir olurum” diye düşünürler. İşin aslı, süreç bu şekilde işlememektedir.


Web Sitenizi SEO İle Şımartın

Web sitenizin olması evet çok önemlidir, ancak bu web sitesi ile hedef kitlenize ulaşmanız için web sitenizin arama motorlarının üst kısımlarında yer alması gerekir. Web sitenizi internet ortamında güçlendiren, rakiplerinizi sanal ortamda geride bırakmanızı sağlayan ve sektörünüzle ilgili bir arama yapıldığında müşterilerin ilk olarak size ulaşmasına olanak tanıyan çalışmaların tümü “kurumsal SEO” çalışmaları olarak genelleştirilebilir.Kurumsal SEO Hizmetleri

Kurumsal SEO hizmetleri detaylı, ciddiye alınması gereken bir süreçtir. Her firma bir şekilde, günün belli saatlerinde arama motorlarının üst sıralarında yer alabilir. Ancak Kurumsal SEO çalışmalarının amacı sadece firmayı üst sıralara taşımak değildir, önemli olan ve firmalara faydalı olan husus; sürekliliktir. Bir gün üst sırada yer almanın firmalara değer katması beklenemez, ancak bu sürekli olursa ve firma sektörel aramalar yapıldığı zaman, arama motorlarında üst sıralarda yer alırsa, etkin ve verimli sonuçların doğması beklenebilir.

Kurumsal SEO Önemi 

Kurumsal SEO çalışmasının önemi, firmaların başarıya ulaşmasının temelidir. Kurumsal SEO çalışmaları en ekonomik ve en etkili iş geliştirme stratejilerinden biri olarak görülmektedir. Doğru SEO çalışması yapıldığı takdirde arama motorlarında en üst sırada yer alırsınız. Sitenizi ziyaret eden kişilerin sayısı çok ciddi oranda artar. Buna paralel olarak potansiyel müşterilerin firmanıza ulaşma oranı yükselir. Satışlarınız artar, daha çok kazanırsınız. İşinizi büyütebilir ve marka imajınızı doğru sergileyebilirsiniz. Firmanız ile ilgili algıları değiştirebilir ve kurumsallığınızı vurgulayabilirsiniz. Yurtiçinde tek bir ilde değil, tüm illerdeki müşterilere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal SEO çalışmalarının faydaları çoğaltılabilir ancak Omega Global Yazılım ve Bilişim olarak bizim en çok vurguladığımız konu, kurumsal SEO çalışmaları yaparken iş ortağımızın hedeflerinin gerçekleştirilmesidir. Biz SEO çalışmalarının yatırım olduğunu ve yatırımın da firmalar için ciddi atılımlar olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple yatırımınızın karşılığını verebilmek için, sizinle birlikte tüm süreci yeniden yapılandırıyoruz.Neden Biz?

  • Omega Global Yazılım ve Bilişim olarak kurumsal SEO hizmetlerimizle iş ortaklarımızın iş hayatlarındaki en büyük engel olan tanınmama, bilinmeme ve ulaşılamama problemlerinin önüne geçmeyi hedefliyoruz.
  • Arama motorlarının sevdiği ve tanıdığı bir site olması adına tüm düzenlemeleri yapıyoruz. Özgün, benzersiz ve kaliteli içeriklerle, kullanılan doğru ve dengeli anahtar kelimelerle siteyi zenginleştiriyoruz.
  • Kullandığımız görsellerle fark yaratıyoruz ve okuyucu deneyimini bir üst seviyeye taşıyoruz.
  • Müşterilerimizin tecrübeleri ve kurumsal seo alanında uzmanlaşmış kadromuzun çalışmalarını birleştirerek kısa zamanda kalıcı başarı sağlıyoruz.
  • SEO Danışmanlığı hizmetimizle iş ortaklarımızın kolay bulunabilmeleri adına danışmanlık hizmeti veriyoruz, sektörel analizlerle, rekabet düzeyini inceleyerek doğru SEO stratejilerini geliştiriyoruz, link inşası yaparken arama motorlarının kurallarını sonuna kadar irdeliyor ve tüm süreçleri birleştiriyoruz.
  • Rakipleri de analiz ediyoruz; eğer iş ortaklarımızdan daha üst sıralarda yer alıyorlarsa bunları tespit edip, stratejilerimizi bu yönde belirliyoruz.
  • Mevcut internet sitenizi tabiri caizse didik didik edip, doğru şekilde düzenliyoruz. “Dijital içeriklerinizin başlıkları uygun mu?”, “anahtar kelimeler doğru ve dengeli mi?”, “linkleme olması gerektiği gibi mi?” vb. tüm önemli hususları mercek altına yatırıyoruz.
  • Site dışı SEO çalışmalarımız ile trafik akışını arttırıyoruz. Kısacası biz, iş ortaklarımız üst sıralarda yer alsın ve başarıları kalıcı olsun diye, kurumsal SEO hizmetleri sınırlarını sonuna kadar zorluyoruz.