Hakkımızda

Sektöre girdiğimiz 2002 yılından bu yana, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek ve onları sektörlerindeki diğer firmalardan farklılaştırmak en büyük amacımız olmuştur. Web tasarımı, hosting, kurumsal kimlik, kurumsal SEO hizmetleri, içerik üretimi, dijital pazarlama, Google Adwords hizmetlerimiz iş ortaklarımızın internet ile ilgili tüm faaliyetlerini kapsamak üzere ve tüm ihtiyaçlarına çözüm sunabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Konusunda uzman ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden profesyonel ekibimiz, firmanız için en doğru çözümleri ve amacınıza ulaşmanız için en doğru stratejileri belirler. Verdiğimiz hizmet her müşterimiz için özelleştirilmektedir. Müşterimizin sektörü, hedef kitlesi, hedef pazarı, firmanın değerleri ve ön plana çıkarmak istediği nitelikleri bizim hizmetlerimiz için yol göstericidir.


İhtiyaçlarınızı Biliyoruz.

Web sitesi tasarımlarımız en son trendler doğrultusunda yapılır. Responsive sitelerle web sitelerinizin cep telefonlarına, tabletlere ve bilgisayarlara uyumlu olması sağlanır. Tasarımcılarımızla fikir alışverişleriniz  süreç boyunca devam eder ve isteklerinizin tamamı gerçekleştirilir. Kurumsal Kimlik çalışmalarında amacımız yeni kurulan firmaların ya da marka imajını yenilemek isteyen müşterilerimizin değerleri ve istekleri doğrultusunda en uygun hizmeti vermektir.

Omega Global Yazılım ve Bilişim olarak kurumsal kimliğin öneminin farkındayız. Logo tasarımının, web sitenizin; web sitenizde kullanılan renklerin ve ifade şekillerinin dahi kurumsal kimliğinizi yansıttığını biliyoruz. Doğru tanınmanız, kendinizi eksiksiz ifade etmeniz ve markanızın bilinirliğinin arttırılması adına sizinle yaptığımız görüşmeler neticesinde ve elbette sizin beğenileriniz doğrultusunda çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Firmalarınızın kurumsal kimliği oluşturulduktan sonra da sizleri yalnız bırakmıyoruz. İnternette ön plana çıkmanız, müşterilerinizin sizi daha kolay bulmaları ve size daha kolay ulaşmaları için çalışmaları sürdürüyoruz. Google Adwords platformunda uzmanlaşmış ve profesyonel SEO uzmanlarıyla web sitenizin tanıtım çalışmalarını yapıyoruz.

Neden Biz?

Profesyonel ekibimizle birlikte bilişim sektöründeki tüm gelişmeleri, tüm yenilikleri takip ederiz. Gelişmenin değişimden geçtiğini bilir ve hizmetlerimizi bu yönde şekillendiririz. Hizmet verdiğimiz ve birlikte çalıştığımız firmalarla tek seferlik değil uzun dönemli iş ortaklıkları kurarız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için titiz çalışırız ve memnuniyetin sürekli olması gerektiğine inanırız.

Biz her yeni projemizle birlikte tecrübemizin daha da artacağına ve beraber başladığımız bu yolculukta başarımızı arttıracağımıza inanıyoruz. Ulaşılamayanın kendimiz değil; başarılarımız olmasını hedefleyerek çalışıyoruz. İş ortaklarımızın her türlü sorusunda, bize ulaşmalarını sağlamak ve ihtiyaçları olan cevapları vermek görev bilincimizin en önemli değerlerinden. Bu sebeple dirsek temasımızı süreç boyunca ve sonrasında kaybetmiyoruz.

Hizmet kapsamımız firmaların tüm ihtiyaçlarına çözüm sunabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kurumsal kimliği en baştan oluşturup, tüm öğelerini eksiksiz olarak tamamlıyoruz. İş ortağımızın değerlerini ve markasının imajını yansıtan Logo tasarımından başladığımız süreç; internet ortamında var olmasını sağlayan internet sitesi için temel çıkış noktamız oluyor. Web tasarımını sadece renklendirme ve görsel kullanımı olmadığını biliyoruz.

Firmaların aynası olan web sitelerini görsellerinden, içeriklerine, içeriklerinde kullanılan üsluba kadar ince eleyip sık dokuyoruz. İş ortaklarımızın kurumsal kimliklerini başarıyla oluşturup, iş dünyasında başarılarını arttırmak adına üzerimize düşen görevi, başarıyla yerine getiriyoruz.

Beraber çalıştığımız firmaların başarılarıyla referanslarımızı kuvvetlendirirken, başarısızlık durumunda kendimizi sorguluyoruz. Sorgulama sürecinin her başarı için altın değerinde olduğunu aklımızdan çıkarmıyoruz; işte tam da bu yüzden sürekli gelişmeyi prensip haline getirmiş uzman ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Kurumsal SEO çalışmalarında da aynı özenle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. “Mutlaka en üstte olacaksınız, bir hafta içinde işlem tamam” şeklinde beylik laflar kullanmanın; kişileri kandırmak anlamına geldiğini biliyoruz.

Biz hiçbir zaman; kısa zamanda kalıcı başarıların elde edilemeyeceği gerçeğiyle hareket ediyoruz. Vadettiklerimizin gerçekçi olması gerektiğine inanıyoruz ve doğru, eksiksiz, detaylı çalışmalar sonucunda gelen başarının keyfini iş ortaklarımızla beraber yaşamak istediğimizi söylüyoruz.